Politechnika Wrocławska
Siatki zajęć
Kursy (dzienne)
Kursy (zaoczne)
Praktyka studencka
Projekt inżynierski
KMEIF
Informacje
Studia I
Studia II
Staff

AKTUALNOŚCI

  Terminy Egzaminów Dyplomowych

Egzaminy Dyplomowe odbędą się 19, 20 i 21-09-2018. Niezbędną dokumentację (teczkę) należy złożyć u sekretarza bezwzględnie do dnia 17 września 2018. Można to robić osobiście 17.09 pomiędzu godz. 10:00 a 12:00, przed tym terminem  (z powodu urlopu) dokumentację można złożyć w sekretriacie.

 

A tutaj jest harmonogram, który może ulegać drobnym modyfikacjom i z tego względu proszę zainteresowanych o jego monitorowanie. Podane godziny są orientacyjne, decydująca jest kolejność, z tego powodu prosi się o przychodzenie wcześniejsze niż podana godzina (o ok. 0,5 do 1 godziny).

Osoby broniące się w danym dniu powinny zoraganizować się tak, aby swoje prezentacje przesłać osobie broniącej się jako pierwsza (lub pierwsza po przerwie), a ta, przychodząc trochę wcześniej, skopiuje je do komputera na sali egzaminacyjnej.

Egzamin Dyplomowy Inżynierski trwa ok. 20 minut (5 minut obrona Pracy Dyplomowej i 15 minut egzamin ze studiów) a Magisterski ok. 30 minut (10 min obrona i 20 min egzamin).

 

 

Sekretarz Egzaminów Dyplomowych

dr inż. Zbigniew Świerczyński

dodano: 2018-07-26 przez: Zbigniew Świerczyński

 

  PRACA DYPLOMOWA INŻYNIERSKA

Tematy prac dyplomowych inżynierskich są dostępne na stronie http://dyplomy.pwr.wroc.pl/W4/.

 Kartę wybranego tematu, wydrukowaną i podpisaną przez promotora należy dostarczyć

do pok. 25A w bud. C-3  do Pani mgr inż.  Anny Bireckiej lub Pani mgr Mirosławy Gozdowskiej),

kopię karty do Dziekanatu do teczki osobowej.

dodano: 2013-05-24 przez: Remigiusz Rawa

 

  Specjalność Aparatura Elektroniczna

 

Siatki dla specjalności Aparatura Elektroniczna

 

U podstaw działalności naukowej Katedry Metrologii Elektronicznej i Fotonicznej leży modelowanie fizyko-matematyczne zjawisk rzeczywistych. W połączeniu z osiągnięciami współczesnej elektroniki i fotoniki pozwala ono pozyskiwać informację jakościową i ilościową. Do głównych zadań Katedry należy też kształcenie i rozwijanie zainteresowań wśród studentów specjalności Aparatura Elektroniczna na Wydziale Elektroniki Politechniki Wrocławskiej.

 

Kształcenie na specjalności Aparatura Elektroniczna jest zorientowane na połączenie teorii i praktyki w projektowaniu, konstrukcji, oprogramowaniu, uruchamianiu, eksploatacji oraz serwisie aparatury elektronicznej wykorzystującej czujniki (elektryczne, optoelektroniczne, biomedyczne, MEMS itp.), mikroprocesory, mikrokontrolery, procesory sygnałowe (DSP), specjalizowane układy elektroniczne (jak CPLD czy FPGA) i współpracującej z systemami komputerowymi (aplikacje w LabVIEW). W szczególności studenci zdobywają wiedzę i umiejętności dotyczące: systemów i sterowników mikroprocesorowych (w tym systemów czasu rzeczywistego), zastosowań optoelektroniki i fotoniki w aparaturze elektronicznej, akwizycji i przetwarzania danych empirycznych oraz elektronicznych komponentów inteligentnego środowiska, z uwzględnieniem szerokich umiejętności informatycznych. Absolwenci specjalności są przygotowani zarówno do działań kreatywnych (projektanci, konsultanci) i menadżerskich (organizatorzy pracy) jak i obsługi i serwisu aparatury elektronicznej o zastosowaniach powszechnego użytku, medycznych i przemysłowych.

 

dodano: 2011-05-17 przez: Administrator strony

 

Czwartek
13.12.2018r.
Imieniny
Pogoda

Gości online:1
(Zobacz listę)

Ogółem gości: 1281322
od dnia 11.05.2010

Valid XHTML 1.0 Transitional


 

© Katedra Metrologii Elektronicznej i Fotonicznej Politechniki Wrocławskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone, 2009-2018.
KMEiF, ul. Bolesława Prusa 53/55, 50-317 Wrocław, tel. +48 71 320 62 32, fax. +48 71 321 42 77
wykonał Bartosz Majdański w ramach pracy dyplomowej pod kierunkiem prof. Janusza Mroczki